برنامه تیم مینی سالن برای مشاغل مختلف و مهارتها و تخصص های شما عزیزان

456

برنامه تیم مینی سالن برای مشاغل مختلف اعم از پرورش ، صنعت و..... و برنامه ما برای مهارتهای شما
برنامه ای که تیم تحقیقاتی مینی سالن برای سال های آینده در پیش داره به این صورته که ظرف حداکثر یک سال آینده به امید خدا تمام شاخه های پرورشی که تو کشور وجود داره رو معرفی خواهیم کرد. ویدیوهای آموزشی رو میسازیم ، طرح های توجیهیش و قرار میدیم و به مقایسه شاخه های مختلف می پردازیم تا دوستانی که قصد فعالیت تو اون شاخه ها رو دارن بخوان با دید باز و با اطلاعات کافی کار خودشون رو شروع کنن و بعد از اون هم به معرفی مشاغل تو سایر حوزه ها اعم از ، صنعت ، فنی ، حرفه ای و سایر حوزه ها می پردازیم . و هدفمون هم همزمان کردن و هم جهت کردن تخصص ها با نیاز بازاره. متاسفانه با اینکه ما تعداد زیادی فارغ التحصیل بیکار تو کشور داریم اما در عین حال هم نیازهای زیادی تو کشور داریم که ما به ازاش افراد متخصص و با تجربه لازم رو نداریم. به طور مثال ما برای یکی از مزارع پرورش گوسفند خودمون نیازمند یک دامدار مورد اعتمادی بودیم که توانایی لازم برای انجام کار رو هم داشته باشه برای اون شخص هم تسهیلات لازم رو در نظر گرفتیم اعم از این که یک واحد اقامتی رایگان رو در اختیارش میذاشتیم که مجهز هم بود که بتونن به همراه خونوادشون تو مزرعه مستقر شن. به همراه دو میلیون تومن حقوق ماهانه وبیمه . اما جالبه که بدونید تهیه این نفر بسیار برامون سخت بود. در صورتی که اگر چنین شرایطی رو برای خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاهی بخوایم در نظر بگیریم که بخوان فعالیت کنن تو رشته مورد نظرشون یه شرایط مطلوب محسوب میشه.
برنامه ای که ما پیش رو داریم اینه که در حال بستر سازی نرم افزاری هستیم که در این بستر سازی ، میلیون ها نفر از هموطنانمون فعال خواهند بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار روی لینک کلیک کنید

و در اونجا ما در هر شهری به معرفی افراد ماهر تو شاخه های مختلف می پردازیم. تا در اون شهر هر وقت نیاز به اون تخصص بود مراجعه کنند به اون لیست و اون دوستان رو بخوان انتخاب کنن و این رو از این جهت خدمت شما عزیزان میگیم که ممکنه شما دوستان علاقمند به فعالیت تو حوزه پرورش باشید اما سرمایه لازم رو جهت استارت کار و راه اندازی مزرعه رو نداشته باشید. طبق برنامه ریزی هایی که ما در پیش داریم ، شما عزیزان اگه مهارت ها و تجربه های لازم رو تو این شاخه های پرورشی مدنظرتون بخواین به دست بیارین قطعا طبق برنامه ریزی های ما در آینده ، شما میتونید از تخصص های خودتون در مزراع سایر دوستان استفاده کنید که این موضوع میتونه در موقعیت آینده شغلی شما بسیار موثر باشه.

 

 

 

منبع : تیم تحقیقاتی مینی سالن

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

آدرس های ما

آدرس:

آدرس دفتر مشاوره : مازندران - چالوس - بلوار امام رضا - جنب ترمینال شهسوار - ساختمان دریا (فقط با هماهنگی قبلی)

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه مرغ: تهران (یکروزه) و همدان(یکروزه و نیمچه)

آدرس مزرعه گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات سازمان جهاد

آدرس آزمایشگاه تولید جنین گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات سازمان جهاد

آدرس مزرعه الاغ شیری: فارس ، خرامه

آدرس دفتر کارگاه تولید تجهیزات مرغداری: مازندران ، بابل، جاده قدیم آمل به بابل ، خشرودپی (فقط با هماهنگی قبلی)